Jak czytać ten blog?

Mój brat, który zapewnia stabilność informatyczną bloga, w wersji roboczej tej notki napisał „Trzeba czytać mądrze”. Trudno ukryć, że o to chodzi.

 

CZYTELNIKU / CZYTELNICZKO, po pierwsze ważne jest, żebyś nie miał/miała poczucia zagubienia. Dlatego też sugeruję zacząć w miarę od początku (notki z lipca i sierpnia 2013r.).

 

Ogólnie blog ten powstaje w wyniku interakcji mnie (i mojej żony) z wyzwaniami, z otoczeniem, z postawami innych ludzi itd. Proszę, nie oczekuj zatem systematycznego wykładu dotyczącego np. teologii ciała a nawet seksu w małżeństwie.

Seks w małżeństwie (ściśle skorelowany z teologią ciała) będzie zapewne najbardziej i najczęściej przewijającym się tematem, niemniej będą to raczej dotknięcia niektórych spraw.

Jeśli oczekujesz czegoś, czego na razie nie ma na blogu, to pamiętaj, że zawsze możesz pytać! Kto pyta, nie błądzi. Możesz do mnie pisać e-maile (modest{tu małpa}aniszczyk{tu kropka}pl) albo pytać w komentarzach pod dotychczasowymi notkami.

 

Ogólnie: Chodzi o to, abyście Ty i twój (przyszły?) współmałżonek mieli w zasięgu ręki coś, co pomaga rozwijać głęboką więź małżeńską i przeżywać ją twórczo w każdym dniu.

 

Technicznie do Twojej dyspozycji są takie narzędzia jak:

- uporządkowanie miesiącami czyli datą napisania notki,

- wyszukiwanie hasłami (na samej górze po prawej),

- możesz subskrybować kanał rss, aby być na bieżąco.

 

Jak znam moją żonę, to raczej ja będę autorem notek na blogu. Niemniej może przynajmniej od czasu do czasu ona również coś napisze.

 

M.

Korzystamy z plików cookies. Aby wyłączyć to powiadomienie wystarczy kliknąć na napis.